O_nas_hover
Oferta
Kontakt
Top
Left_shadow Right_shadow H_o_nas
Subh_polkos

Ploter

Ploter VersaCamm VP to idealny partner przy tworzeniu szerokiej gamy grafiki dostosowanej do potrzeb, takiej jak:  znaki, banery, etykiety, grafiki pojazdowej, dekoracji i wiele więcej. Wszechstronność w doborze medium pozwoli  Ci wykorzystać takie materiały jak folia samoprzylepna, banery, papier, film, plandeka czy papier termo-transferowy.

Ponieważ jest to Roland, ploter jest łatwy w użyciu. Właściwie od początku został zaprojektowany tak aby w pełni wykorzystać Państwa potencjał twórczy. Panel LED zapewnia jeszcze prostsze menu z dostępem do takich opcji jak czyszczenie, test dysz, ustawienie punktu początkowego oraz zastosowaniem ustawień druku zdefiniowanych przez użytkownika. Zmiana mediów jest teraz łatwa dzięki 8 ustawieniom użytkownika przypisanym do każdego materiału. Ustawienia mogą być łatwo zaprogramowane i są dostępne z poziomu jednego guzika. Dołączone oprogramowanie Roland VersaWorks pozwala drukować seryjne projekty ze zmiennymi napisami. Roland Color zapewnia idealną jakość kolorów i zestawienie kolorów za każdym razem.

Plotery VP są obecnie naszymi najszybszymi i najmocniejszymi modelemi z rodziny VersaCAMM, które posiadają cztery głowice drukujące pozwalające uzyskiwać najwyższą prędkość druku. VersaCAMM podnosi efektywność procesu produkcji dzięki automatycznemu przycinaniu konturów zadrukowanych elementów. Na potrzeby drukowania bezobsługowego, VersaCAMM VP oferuje opcjonalny system nawijania rolek mediów o wadze do 30 kg (66lbs) dla modelu VP-540 oraz do 20 kg (44lbs) dla VP-300. Nowy wspornik do mediów utrzymuje na miejscu nawet najcięższe rolki, co pozwala na dokładne dostarczanie mediów nawet w trakcie najdłuższych okresów produkcji.

Nowy VersaCamm VP posiada wygląd idealnie pasujący do każdego biura. VersaCAMM VP jest łatwy w utrzymaniu oraz działaniu. Automatyczny system czyszczący oznacza możliwość natychmiastowego rozpoczęcia druku - nawet jeśli maszyna pozostawała w bezruchu przez dłuższy okres czasu. Zabezpieczone pojemniki na atrament chronią środowisko oraz Państwa dłonie. Solidna konstrukcja zapewnia bezproblemowe działanie przez wiele lat. A dodatkowo wraz z VersaCAMM otrzymują Państwo legendarną niezawodność firmy Roland oraz światowej klasy usługi oraz obsługę, włącznie ze szkoleniami w ramach warsztatów oraz seminariów firmy Roland.


Zastosowania

   · Idealne kolory i jakość do druku zewnętrznego
Polkos-zastosowania1

   · Gadżety promocyjne
Polkos-zastosowania2

Drukowanie zmiennych napisów pozwoli Ci wydrukować znaki, etykiety, karty identyfikacyjne, naklejki z numerami seryjnymi i wiele więcej ze zmianami w tekście i grafice od jednego wydruku do drugiego.Polkos
Fb